НОВИНИ

НОВИНИ

 • Formag Agencies про доставку автомобілей з США

  Колеги з Formag Agencies діляться досвідом доставки та оформлення автомобілів із США, розповідають про свої досягнення та секрети успіху.

  читати повністю
 • Менеджер Наталія Сокольвак розповідає про новий перевально-складський комплекс

  У 2019 році компанія Formag Forwarding почала будівництво перевально-складського комплексу. Склад вже приймає вантажі та надає ряд послуг, хоча одне з приміщень ще й знаходиться у стадії будівництва. Про технічні характеристики комплексу, послугах та плановану дату здачі нового приміщення розповідає менеджер Наталія Сокольвак.

  читати повністю
 • Високу якість сервісу забезпечують надійні співробітники

  У країні, де мережа доріг становить понад 170 тис. км, а обсяг вантажоперевезень автомобільним транспортом перевищує 100 млн т на рік, контейнерні перевезення автотранспортом є важливою складовою мультимодального процесу доставки вантажів від дверей до дверей.І у Formag Forwarding особливе ставлення до цього процесу. 

  читати повністю
 • Турбота про співробітників

  «Все минає, і це пройде ...» - цією фразою з легенди про перстень царя Соломона почала свій вебінар про способи боротьби зі стресом hr-менеджер компанії Маша Чебручан.

  Вимушений карантин має негативний вплив не тільки на світову економіку, а й на психічне здоров'я людей. Згідно з дослідженнями McKinsey, проведеним в період з 27 по 29 березня 63% респондентів відчувають тривогу та депресію у зв'язку з пандемією COVID-19. Люди побоюються за здоров'я близьких, роботу та можливість не повернутися до колишнього життя.

  читати повністю
 • Доставка автомобілів для ОБСЄ

  Український підрозділ ОБСЄ до червня 2020 отримає партію нових Toyota Land Cruiser. А партнером в доставці по Україні виступить ДП "Формаг-Київ". Перші одиниці техніки були успішно доставлені замовнику нашою командою в кінці березня 2020.

  Оскільки, замовник — не рядовий імпортер, а міжнародна організація, цей вантаж має дипломатичний характер, що вимагає особливих навичок і компетенцій при його транспортуванні та митному оформленні.

  читати повністю
 • Оновлення інформації щодо ситуації в Китаї

  У зв'язку з епідемією короновіруса виробництво / перевезення були зупинені або затримані в Китаї, у зв'язку з тим, що більшість судноплавних ліній, транспортних компаній та заводів були закриті більшу частину лютого.

  Не дивлячись на те, що ситуація стабілізується, в деяких регіонах, таких як Провінція Хубей робота все ще обмежена.

  читати повністю